ЦБЛ була створена з метою проведення діагностичних мікробіологічних досліджень для лікувально-профілактичних закладів міста.

Лабораторія виконує дослідження по санітарній та клінічній бактеріології, по бакдіагностиці гонококу, проводить первинні обстеження хворих на кишкові та краплинні інфекції.

Бактеріологічна лабораторія здійснює:

  • дослідження біологічного матеріалу від пацієнтів із застосуванням бактеріологічних, бактеріоскопічних та серологічних методів та виділення, ідентифікацію, визначення біологічних властивостей та епідмаркерів мікроорганізмів;
  • визначення чутливості виділених мікроорганізмів до антибактеріальних препаратів;
  • проведення санітарно-бактеріологічних досліджень з метою поточеного контролю протиепідемічного режиму в лікувально-профілактичних закладах.

Бактеріологічна лабораторія має в наявності потрібні засоби вимірювальної техніки, стандартних зразків складу та властивостей речовин та матеріалів, лабораторного посуду та реактивів, лабораторного та допоміжного обладнання.

Лабораторія утримує музей (колекцію) культур мікроорганізмів для діагностичної мети. Має дозвіл на роботу із збудниками ІІІ-ІV груп патогенності, свідоцтво про атестацію на право проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду, які використовуються під час робіт із забезпечення охорони здоров’я.

Штат лабораторії складає – 39 працівників (лікарів – 10, вища категорія – 3, І – 3, ІІ – 2, без категорії – 1.

Лабораторія працює

з  8.00 до 17.00 годин,

субота з 8.00 до 15.00,

неділя – вихідний.

Телефон для довідок 68-83-81.